Full Details for Lot 42

Auction 843, Lot # 42

JAVIER ARÉVALO
(Guadalajara, Jalisco, 1937 - )

Letras
Firmada y fechada Mex. 94
Litografía 38 / 40
85 x 105.5 cm
Estimado $ 15,000-26,000